ספיישל חופש גדול – 5 אטרקציות לילדים שיעזרו להורה המיואש

החופש הגדול הגיע וגם אם איכשהו סידרתם לילדים הקטנים שלכם קייטנה, גם היא בקרוב הולכת להסתיים ואתם תצטרכו לקחת חופש מהעבודה ולמצוא דרכים שונות על מנת להעסיק את השדונים, סליחה, את הילדים החמודים שלכם שייצאו לחופש וסביר להניח רק יחפשו מה לעשות.

אם נתעלם לרגע מהעובדה שזה לא בסדר שהמדינה ומשרד החינוך נותנים לנו להתמודד עם מצב בלתי אפשרי שאין סידור רשמי לילדים ואנחנו נאלצים בכל שנה להפסיד ימי עבודה, חופשה וכסף… בתכלס מדובר בתקופה כיפית שבה ניתן לצבור יחד זיכרונות עם הגוזלים שלנו ולנצל את הזמן לצבור חוויות בשלל פעילויות.

על מנת לעשות לכם את החיים קצת יותר קלים החלטתי היום לעשות לכם פוסט קצר שירכז כמה אטרקציות לילדים במרכז שהקטנים שלכם בטוח יאהבו וישמחו ללכת איתכם לשם.

חשוב לי לציין שהפעילויות והאטרקציות שציינתי בכתבה אינן מסודרות על פי סדר / דירוג מסוים וכמו כן הן אינן ממומנות בשום דרך שהיא. אנחנו ממליצים בבלוג על מקומות בהם היתה לנו עם הילדים חוויה יוצאת מהכלל ורצון לחזור שוב. בכל מקרה שלא יהיה אם בעתיד תהיה פעילות ממומנת אנחנו נעשה על כך גילוי נאות.

רגע לפני שאתם ממשיכים לרשימה, אם גם לכם יש הצעות לאטרקציות ופעילויות שונות במרכז וברחבי הארץ מוזמנים לכתוב לנו בשרשור התגובות בסוף הכתבה. אנחנו תמיד שמחים לגלות ולהכיר פעילויות חדשות שיוכלו להעסיק קצת את הילדים שלנו. עכשיו בואו נתחיל ברשימה.

אטרקציות לילדים לחופש הגדול
Credit: Pixabay

פארק ארץ הצבי

ראינו כבר הרבה חוות ליטוף נחמדות שמציאות מגוון של בעלי חיים, אבל מקום מסודר, מאורגן, נקי ומתוחזק כמו זה שיש בפארק ארץ הצבי ממש לא ראינו הרבה. מעבר למקום עצמו שמאורגן בצורה נפלאה, נראה שהחיות מטופלות בצורה טובה מאוד ומקבלות יחס אוהב ונעים.

המקום מהווה בית שיקומי לחיות פצועות, מקבלים שם חוויה לימודית לילד ולהורה, פינות ליטוף, מגוון רחב של בעלי חיים, פינות יצירה, משחקיה לגיל הרך ועוד. המפארק נמצא במושב אלישמע. אבל תכלס לא צריך להסתבך, כל מה שצריך זה לשים בוויז פארק ארץ הצבי.

מומלץ לוודא באתר או בעמוד הפייסבוק שלהם לפני שאתם מגיעים ימי פעילות ושעות פעילות וכמו כן מחיר כניסה.

הספארי ברמן גן

אם הילדים שלכם כבר היו בפינות ליטוף נחמדות ומתחשק להם לראות בעלי חיים כמו אריה, ג'ירפה, פיל, קרנף, פינגווינים ועוד חיות אקזוטיות מסוגים שונים שווה לכם ללכת איתם לספארי ברמת גן. קשה לנו להאמין שלא שהייתם שם אבל אם הילדים שלכם עדיין לא ביקרו שם אז אתם חייבים לעצמכם לשם קפיצה יחד עם הילדים בחופש הגדול.

הסופרלנד / לונה פארק

לא משנה לכמה אטרקציות שונות ניקח את הילד, שום דבר לא ישתווה להתרגשות שלו (ושלנו) כשאנחנו נכנסים ללונה פארק בתל אביב או לסופרלנד בראשון לציון. כולם מכירים את שני הפארקים המטורפים האלה והילדים עפים שם באוויר תרתי משמע. בכנות, למרות ההתרגשות של הקטנים, אין ספק שיש חסרונות בשני המקומות הללו, החסרון הראשון זה המחיר המופקע שצריך לשלם עבור כרטיס (נסו למצוא הנחות) והחסרון המשמעותי השני זה התורים הארוכים. אבל בסופו של דבר מדובר בחוויה בלתי נשכחת שמשפחה קטנה יכולה להרשות לעצמה פעם בשנה-שנתיים.

מוזיאון הילדים בחולון

פעילות נהדרת לגילאי שלוש ומעלה, מוזיאון הילדים בחולון מציג תערוכות ועורך מגוון פעילויות לילדים. הילדים שלכם יצאו שם להרפתקה במסלול היער הקסום, ילמדו על מחזור החיים של פרפרים, יצפו בהצגות, ישתתפו בפעילות שעוסקת בחייזרים ועוד.

מוזיאון הטבע ברמת אביב

מדובר בחוויה מרתקת לכל המשפחה בה אתם והילדים תראו מקרוב חיות מסוגים שונים, תלמדו על סוגי החיות והחרקים השונים שיש לנו (והיו לנו) בארץ ישראל. כמו כן תלמדו שם על עולם הטבע בצורה רחבה יותר ועל הדברים שאנחנו יכולים לעשות על מנת לשמר את הטבע ואת בעלי החיים שמאכלסים אותו.

הגענו לסוף הרשימה שלנו, מקווים שעזרנו לכם קצת עם כמה רעיונות להעסיק את הילדים שלכם בחופש הגדול. אם גם לכם יש רעיונות טובים מוזמנים לשתף אותנו בשרשור התגובות. והכי חשוב – שיהיה חופש גדול נהדר ומהנה לכל הילדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.