הסבתא האיטלקייה הזאת מראה לנו איך פותחים חבילת ספגטי בלי מספריים (וידאו)

כמו שאתם בטח יודעים ספגטי זה מאכל איטלקי, מקור המילה "ספגטי" מגיע מהמילה האיטלקית spaghetto, שזה סוג של קיצור של המילה spago שפירושו באיטלקית "חוט דק". ומי אם לא סבתא איטלקיה תלמד אותנו דבר או שניים על ספגטי!? מדי פעם אנחנו נתקלים בסרטונים של מה שנקרא "Life Hacks" שזה בתכלס סרטונים קטנים שמציגים לנו טיפים מגניבים במיוחד שיכולים להקל על החיים שלנו בסיטואציות שונות.

בסרטון המצורף בפוסט סבתא איטלקייה חמודה במיוחד בשם נונה אלדה, אשר הפכה לסוג של כוכבת טיק טוק עם מאות אלפי עוקבים, מציגה לנו life hack מגניב במיוחד כשהיא מציגה בפשטות איך פותחים אריזה של ספגטי ללא מספריים. מסתבר שזה ממש פשוט ולא צריך לעשות מזה עניין. פשוט לתפוס את האריזה טוב ולתת מכה איתה מכה על השיש ככה שמעוצמת המכה האריזה תפתח והספגטי ייצא החוצה. לכאורה פשוט מאוד, עכשיו מעניין אם זה יצא לנו כל כך בקלות או שתהיה לנו התפוצצות ספגטי במטבח. מוזמנים לנסות את הטריק ולעדכן אותנו אם הוא הצליח גם לכם.

לעוד סרטונים של נונה אלדה מוזמנים לעקוב אחריה בטיק טוק. בנוסף אם יש לכם לייף הקס נוספים שיכולים לעשות את העבודה במטבח יותר קלה נשמח שתשתפו אותנו בהם, אנחנו תמיד שמחים ללמוד טיפים וטריקים חדשים.

שימו לב כמה זה נראה פשוט כשהיא מציגה את זה!!

@nonna.elda.cooks SPAGHETTI #Nonna #Italianfood #italiancanadian #nonnacooks #Toronto #cook #spaghetti #pastatiktok #pasta #learntocook #simplerecipes #food #italians ♬ original sound – Elda

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.