3 סרטים לילדים שכדאי לכם להוסיף לרשימת הצפייה

אם אתם מחפשים פעילות כיפית וקלילה עם הילדים תשמחו לדעת שיש לנו כמה המלצות מעולות של סרטי קולנוע שיעבירו לכם ולהם את הזמן בכיף. ריכזנו לכם בכתבה רשימה קטנה ואיכותית של סרטים לילדים חדשים שיצאו לאחרונה לקולנוע והילדים שלכם יעופו עליהם.

אם יש לכם סרטי ילדים נוספים שאתם רוצים להמליץ עליהם מוזמנים לכתוב לנו המלצות בתגובות לכתבה. עכשיו בואו נתחיל עם ההמלצות שלנו.

סוניק 2

אם הילדים שלכם אהבו את הסרט הראשון של 'סוניק' הם חייבים לראות את סרט ההמשך שיצא לאחרונה לקולנוע (ואם הם לא ראו את הסרט הראשון אז תעשו לעצמכם טובה ותראו אותו יחד). מדובר בסרט פעולה-קומי לילדים שמבוסס על משחק הוידאו "סוניק הקיפוד".

בסרט החדש סוניק חוזר להרפתקאות חדשות במטרה להציל את היקום. העלילה של הסרט מתרחשת מספר חודשים לאחר אירועי הסרט הראשון. ד"ר רובוטניק (ג'ים קארי) מצליח לברוח מכוכב הפטריות בעזרתו של שותף בשם 'נאקלס', קיפודן אדום בעל עוצמה, שמעוניין להשיג אבן כוח שמאפשרת למי שמחזיק בה לכופף את המציאות לרצונו ואפילו להשמיד עולמות.

אדומה אש

סרט מקסים שיצא לנו לצפות עם הילדים פעמיים רק בגלל שהם עד כדי כך אהבו אותו. מדובר באנימציה קומית לילדים של אולפני פיקסאר בשיתוף עם וולט דיסני. הסרט מציג לנו את דמותה המשעשעת של ילדה בשם מיילין "מיי" לי, בת 13 חנונית, שרוצה להישאר הבת הטובה והצייתנית של אמא שלה, אך מפתחת סוג של רצון לעצמאות ומרדנות שמאפיין ילדים בגיל שלה.

האמא האובר מגוננת של מיי נמצאת תמיד בסביבה שלה, מה שלא מקל על הבת המתבגרת שרוצה עצמאות. אבל אם זה לא מספיק, בכל פעם שמיי מתרגזת או מתרגשת קצת יותר מדי – היא הופכת לפנדה אדומה ענקית.

לא רעים בכלל

הסרט האחרון שרשימת ההמלצות שלנו זה סרט מבית דרימוורקס בשם 'לא רעים בכלל', הסרט הזה מבוסס על סדרת ספרים בעלת אותו. העלילה מציגה עולם בו חיים אנשים וחיות מואנשות, כנופיה של פושעים אשר כוללת את מר זאב, מר נחש, מר כריש, מר פיראנה וגברת טרנטולה. הפושעים בכנופיה הזאת הם הפושעים הכי מסוכנים בעיר, עד שיום אחד כאשר שוד של הכנופיה משתבש וגורם למר זאב לשנות את דרכיו ולהפוך לטוב-לב.

הגענו לסוף הרשימה שלנו. אם יש לכם המלצות נוספות אתם מוזמנים לכתוב לנו אותן כאן בתגובות. אנחנו תמיד שמחים להכיר עוד סרטים מצויירים שהילדים שלנו יאהבו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.